Abone Ol!
Aksa Jeneratör’e Yılın Müşteri Deneyimi Dönüşümü Ödülü
ŞİRKET
2018-10-25 17:40

Aksa Jeneratör’e Yılın Müşteri Deneyimi Dönüşümü Ödülü
 

 

 

Türkiye jeneratör sektörünün lideri olan ve 3 kıtadaki üretimiyle 160 ülkeye kesintisiz enerji hizmeti sunan Aksa, SAP Now Türkiye Teknoloji Forumu’nda ‘Yılın Müşteri Deneyimi Dönüşümü’ ödülüne layık görüldü

SAP Türkiye tarafından gerçekleştirilen ve farklı iş kollarının buluşma noktası olan SAP Now Türkiye Teknoloji Forumu’ndan sektör lideri Aksa Jeneratör ödülle döndü. SAP dünyasına yönelik yenilikçi yaklaşımlar ve güncel uygulamaların sektör oyuncuları tarafından masaya yatırıldığı, kurumsal çözüm ve başarı hikayelerini katılımcılarıyla buluşturan organizasyon, 25 Ekim’de Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Düzenlenen organizasyonda Aksa Jeneratör, müşterinin arıza ve bakım taleplerine çok daha hızlı ve çevik tepki verilmesini sağlayan CRM Programı olan SAP Hybris Dynamo Projesiyle ‘Yılın Müşteri Deneyimi Dönüşümü’ ödülünü almaya hak kazandı.

 

Ürün geliştirirken müşteri deneyiminden yararlanacak

 

Geliştirilen SAP Hybris Dynamo projesiyle Aksa Jeneratör; satış, kiralama ve satış sonrası işlemlerine bütünleşik olarak tek bir sistem üzerinden takip edebilecek. Tüm ürün bölümlerinde kayıpsız bilgi takibiyle tüketicinin kendi ürününü en verimli şekilde kullanmasını sağlayacak olan bu projeyle yeni ürün geliştirilmesinde müşteri deneyimlerinden faydalanılabilecek. Tüm bunların yanı sıra endüstri 4.0 ve akıllı makinelerin uygulanabilirliği ve denetimi artacak.

Konu ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Aksa Jeneratör CEO’su Alper Peker, SAP uygulamalarının, şirketlerin ihtiyaçlarını belirleme ve hızlı çözüm önerileri sunma özelliklerinden sık sık faydalandıklarını belirtti.

 

Peker sözlerine şöyle devam etti: “Rekabetin yoğun yaşandığı bu dönemde projemizi, işleyişimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilip geliştirilirken, ölçülebilir verilerle iş kalemlerimizi daha hızlı çözüme kavuşturacağız. Bu özverili çalışmanın sonucu olarak ‘Yılın Müşteri Deneyimi Dönüşümü’ ödülüne layık görüldük. Bu gibi ödüllerin sektörü geliştirici ve motive edici olduğunu düşünüyorum. Emeği geçen çalışma tüm ekip arkadaşlarımı başarılarından dolayı kutlarım.”

 

Aksa Jeneratör’ü temsilen ödül törenine katılan Türkiye Satış Müdürü ve Proje Sorumlusu Emrah Tatarka; “Pek çok sistemden oluşan üretim, satış ve satış sonrası faaliyetlerimizi kontrollü ve verimli bir biçimde işletmek ve buna bağlı olarak müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirmek zorundayız. Bu amaçla; işleyişimizi daha pratik ve verimli hale getirmek için konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla, Aksa Jeneratör kullanım deneyimlerine uyumlu ve azami fayda sağlayacak olan SAP Hybris Dynamoprojemizi geliştirdik. Her aşamasında güçlü bir ekibin emeği geçen bu projemizin ödül alması bizi çok mutlu etti. Tüm ekibi gönülden tebrik ederim. SAP Hybris Dynamoprojesinin sektörü de geliştiren bir çalışma olduğunu düşünüyor ve fark yaratacağını inanıyorum” dedi.

 

1968 yılında Ali Metin Kazancı’nın kurduğu elektrikli motor fabrikasıyla üretim yolculuğuna başlayan AKSA, 1984 yılında ilk jeneratörünü üretti ve kısa zamanda elektrik enerjisi temini için makine ve donanım üretimi konusunda uzmanlaşarak, dünyadaki sayılı jeneratör üreticilerinden biri oldu. 1994 yılında Aksa topluluğunun Kazancı Holding adı altında birleşmesi ve yeni organizasyonu ile Aksa Jeneratör bugünkü yapısına ulaştı. Uzun yıllardır Türkiye jeneratör pazarının lideri olan Aksa, 3 kıtada üretim ile 160 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. Üretiminin yüzde 50’den fazlasını ihraç eden Aksa Jeneratör; İstanbul dışında Çin’de ve Amerika’da bulunan üretim tesisleriyle, Asya, Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Amerika’da bulunan 14 ofisi ile küresel sektörde ilk 5 firma arasındadır. Doğal gazlı jeneratörlerin dünyadaki ilk üreticilerinden biri olan Aksa Jeneratör senkron jeneratör projelerinde tartışmasız üstünlüğünü korurken, Ar-Ge yatırımları ile daha düşük yakıt sarfiyatlı, daha düşük ses seviyeli ve çevre dostu jeneratörler üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.


Bu haber 535 kez okundu.

Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
                                                   5 + 8 = ?

HAVA DURUMU

İstanbul
ANKARA
Ankara
ANKARA
İzmir
ANKARA

SON YORUMLAR

ANKETLER

GELİRİNİZ GEÇİMİNİZİ TEMİN EDİYOR MU?

Avrasya Haber Ajansı © 1994