ŞİRKET HABERLERİŞirket Haberleri

Çöl kıyısına Hotelya

Abu Dhabi’nin ilk her şey dahil konseptli lüks resort oteli Rixos Premium Saadiyat Island’ın mobilya tercihi Hotelya oldu. 4 kıtada 150’ye yakın ülkede birbirinden başarılı projelere imza atan Hotelya, profesyonel üretim kabiliyeti ile Türk mobilyasını dünyaya taşımaya devam ediyor.

Dünyaca ünlü otel projelerine imza atan Hotelya’nın yeni adresi Abu Dhabi oldu. Butik hizmet anlayışı ile her proje ve konsept için, özgün, hızlı ve kaliteli üretim yapabilen Hotelya, bu kez Rixos Premium Saadiyat Island otelinin çözüm ortağı oldu. Osmanlı-Türk temasının ağırlıkla işlendiği otelin, ortak kullanım alanları, balo salonu, kral daireleri, SPA ve restoranlarına ait tüm hareketli ve sabit mobilyaları Hotelya imzası taşıyor.

8 ay gibi kısa bir sürede toplamda 4 bin 200 parça mobilya üretip, montaj ve kurulumunu gerçekleştiren Hotelya, tamamen bu projeye özel tasarlanmış 250’ye yakın farklı modele hayat verdi. Ultra lüks, klasik ve modern tarzda olmak üzere farklı konseptlere sahip binlerce mobilyayı çöl kıyısına inşa edilmiş lüks bir otele taşıyan Hotelya, Türk mobilyası adına büyük bir başarıya imza atmış oldu.

Hotelya, hareketli ve sabit mobilya ürünlerinde yurt içinde ve yurt dışında beş yıldızlı otel projeleri daha yoğun olmak üzere AVM, hastane, restoran, ofis, cafe, mağaza gibi her türlü proje için üretim yapıyor. Uzman mimari ekibi ile projelere sadece üretici ve satıcı olarak değil aynı zamanda çözüm ortağı olarak da destek veren Hotelya, bugün 11.000 m2’lik fabrikasının 4000 m2’lik alanında sabit mobilya, 6000 m2’lik alanında ise hareketli mobilya üretimi gerçekleştiriyor.