TEKNOLOJİTeknoloji

Endüstri 4.0 Zirvesi 1 Ekim’de Başlıyor!

Endüstri 4.0 Zirvesi; üretim sanayi, akıllı fabrika, dijital dönüşüm, yapay zeka ve otonomizasyon konu başlıkları altında 1-3 Ekim tarihleri arasında, İstanbul Yeşilköy’deki WOW Kongre Merkezi’nde 2’nci kez gerçekleştirilecek

KOBİLER DE ENDÜSTRİ 4.0 YATIRIMLARI YAPIYOR

Günümüzde sadece büyük şirketler değil, KOBİ’ler de Endüstri 4.0 ile ilgili yatırımlar yapıyor. Endüstri 4.0 için yapılan yatırımların uygulama örnekleri sektör sektör ele alınarak, büyükten küçüğe tüm firmalara rehberlik etmeyi amaçlıyor.

ZİRVE, BÜYÜK FİRMALARA VE KOBİLERE NASIL BİR KATKI SUNACAK?

Zirvede firmalar: ”Hangi markalar benim sektörümde, bu markalar endüstri 4.0 ile ilgili ne tür çözümler geliştiriyor, bu alanda yatırım yaparsam sonuçları ne olur” sorularına yanıt bulurken, Çalışanlar ise: ”İşin geleceğini, Endüstri 4.0 Zirvesi’nde uygulamalı olarak yakından görebilecek.
Gelişen teknoloji doğrultusunda günümüzdeki fabrikaların büyük bir kısmı, Endüstri 4.0’a uyumlu olmayan yatırım ürünlerini almayı tercih etmiyor. Bu da günümüzde, büyük ya da küçük tüm firmaların teknolojiye ayak uydurma ve entegre olma zorunluluğunu ortaya koyuyor.
Yurt içinden ve yurt dışından birçok firmanın katılımı ile yurt içinde ve yurt dışında uygulanan örneklerin sunulacağı Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi ve Sergisi, KOBİ’lerin ve büyük firmaların sorularına cevap olacak ve her sektöre katkı sunacak şekilde düzenlendi.

ZİRVE, ROBOT YATIRIMLARI ZİRVESİ İLE EŞ ZAMANLI OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Endüstri 4.0 Zirvesi, Robot Yatırımları Zirvesi ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek. Ziyaretçiler tek bir giriş kartıyla iki zirveyi de ziyaret edebilecekler.
ENDÜSTRİ 4.0 ZİRVESİNE ÇOK AZ KALDI!
1-3 Ekim tarihleri arasında, İstanbul Yeşilköy WOW Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Endüstri 4.0 Zirvesi’ne katılmak için kayıt yaptırmak gerekiyor.