Editörden

İş Dünyasının yeni dergisi “İstanbool Today…

İstanbul Ticaret Odası  Komite üyesi Cebrail Elmas, Krizler Fırsata çevrilir düşüncesinden hareketle , Uluslararası Ekonomi ve İş Dünyas için hazırladığı İstanbool Today dergisi ,Türkiye’nin en prestijli ve en çok okunan ekonomi dergileriyle birlikte raflardaki yerini aldı.
Aynı anda Tüm Türkiye 🇹🇷 ve Avusturalya’dan Amerika’ya , Hollanda’da dan İngiltere’ye , Katar’dan Dubai’ye , Kıbrıs’tan Almanya’’ya , Fransa’dan Türkmenistan’a kadar tüm dünyada … istanbool Today dergisi , gazete bayileri , D&R mağazaları , seçkin kitabevlerinde. Online satış noktaları : Dünyastore, D&R com.tr,Türk Telekom Dergilikte , dijital basın dünyasında.

İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagic’ten İstanbool Today için özel yazı.” Yeni dönem Türkiye için fırsattır”
İstanbool Today yeni sayısında İTO Yönetim Kurulu üyesi ve Turizm (TURGEV )Başkan vekili Bahadır Yaşık’tan özel açıklamalar…
Ülke raporları ile fark yaratan istanbool Today her sayıda iş dünyasının nabzını tutmaya devam ediyor.
Hollanda Türkiye Ticaret Odası Başkanı Ethem Emre ile özel röportaj .

NRW.INVEST Türkiye Temsilcilik Müdürü Dr. Adem Akkaya ile bir röportaj. Almanyanın Kuzey Ren- Vestfalya’yı (NRW) bir yatırım ve ticaret merkezi ile ilgili açıklamalar 

 

İngiltere dosyası ,İngiltere’den faaliyet yapan başarılı iş dünyası seçkin kişileri ile  röportaj. İngiletere yatırım fırsatları .

 

Seçkin yazar kadrosu ile Finans dünyasından pazarlamaya , Halkla ilişkilerden , teknolojiye gastronomiye kadar iş dünyasını sesi olmaya devam ediyor .