TURİZM

İstanbul’dan sonbahar lezzeti…

Wish More Hotel İstanbul’dan sonbahar lezzeti: Elma Chutney & Kuzu Loin

Sürpriz tatlarla yılın her dönemine lezzet katan Wish More Hotel İstanbul, sonbahar mevsimini benzersiz bir menüyle karşılıyor.Misafirlerine daima en leziz tatları sunma misyonunu benimseyen beş yıldızlı otel, Elma Chutney soslu Kuzu Loin ile özel lezzetler arayışındaki misafirlerinin damaklarında unutulmaz bir tat bırakıyor.Türk ve dünya mutfaklarından sunduğu en gözde tatlarla lezzet tutkunlarının gönlünde taht kuran Wish More Hotel İstanbul, Eylül ayı menüsünde yer alan Elma Chutney & Kuzu Loin ile sonbahar mevsimine keyif katıyor.
Beş yıldızlı otelin maharetli şefleri, genellikle üzüm, hurma, ekşi meyve gibi tatlarla, soğan ve çeşitli baharatların karışımıyla hazırlanan Hintlilerin Chutney sosunu, bize özel yeşil elma ile harmanlayarak iştah kabartan, mükemmel bir lezzet yaratıyor. Mevsimin taze yeşilliklerinin eşlik ettiği Kuzu Loin ise, ağızda dağılan yumuşacık dokusu ve damakları şenlendiren lezzetiyle misafirlerin iştahını kabartıyor.
Dünya mutfaklarının bu özel tadını geleneksel dokunuşlarla yorumlayarak lezzet tutkunlarının beğenisine sunan Wish More Hotel İstanbul, enfes kuzu etine eşlik eden çok özel, elmalı Chutney sos ile gurme lezzetlerine bir yenisini daha ekliyor.
Sürpriz tatlarla yılın her dönemine lezzet katan Wish More Hotel İstanbul, bu sıra dışı lezzeti deneyimlemek isteyen misafirlerini, otelin asma katında yer alan konsept restoranında ağırlıyor.

Wish More Hotel Istanbul, 2016 yılında Bayrampaşa’da hizmete açılmıştır. 5 yıldızlı otel kategorisindeki otel, metro istasyonuna yürüme mesafesinde bulunan merkezi lokasyonu, gönülden servis yaklaşımı, kent kültürünü yansıtan hizmet özellikleri ve iş dünyasına özel yenilikçi uygulamaları ile gerek iş gerek tatil amaçlı seyahat eden misafirlerine, keyifli ve konforlu bir konaklama deneyimi sunmaktadır. Wish More Hotel Istanbul’un 29’u süit toplam 198 odası, bir konferans salonu ve bir balo salonunun da içinde yer aldığı 10 toplantı salonu, açık etkinlik alanı ve restoranı bulunmaktadır. 2000 metrekare alana kurulu Wish More Fitness & SPA hem otel misafirlerine hem de otel dışından üyelere açıktır. Wish More Hotel, Türkiye çapında ve uluslararası alanda hizmet veren bir oteller zinciri yaratmayı hedeflemekte, otelcilik sektörüne bir Türk markası kazandırma misyonu ile faaliyet göstermektedir.