EditördenEDİTÖRDEN

Hasan Dünyada…

Türkiye’nin en sevilen gezi ve eğlence programı “Hasan Dünyada” Hasan Ege’nin sıcak sunumu ve eğlenceli tavırlarıyla 2023 yılının TV kanalları arasında en çok izlenilen gezi ve eğlence programı olmayı başardı. Türkiye’yi Karis karış gezen Program Yapımcısı ve Sunucusu Hasan Ege 2024 yılında dünya ulkelerinde de programlarını yapacağı müjdesini verdi. Katar, Bahreyn, Tayland Ramazan ayına Mekke ve Medine bölümleriyle ekranda olmayı planlamakta.


Hasan Dünyada 2023 yılının en iyileri ödüllerine de bu yıl sahipleriyle buluşturdu. Türkiye’de büyük öneme sahip “Hasan Dünyada” Yılın Enleri ödüllerini bu yıl sahipleri ise;
-2023 Yılının en iyi çıkış yapan genç siyasi ödülünü, genç dinamik hem işadamı hem siyasete gönül veren Aydın Kuşadasında Yaşayan Erkan Güzelgün’e taktım edildi. Erkan Güzelgün ödülü aldığında mikrafonlara ” onun için çok büyük supriz olduğunu beklemedini, Türkiye’de en iyi çıkış yapan genç siyasetçi ödülüne layık görülmesinden çok büyük mutluluk duyduğunu belirtti. Hedefleri arasında önümüzdeki seçimlerde Kuşadası Belediye başkanı Olmak yer aldığını belirtti.

-2023 Yılın en iyi işletmeci ödülünü efendiligi ve çalışkanlıligi ile bilinen İzmir’de büyük isletmeri yöneten “Gurbet Govdetasan” İzmir’in ünlü işadamı siyasetçi Bilal Doğanın elinden aldı.

-2023 Yılın en iyi genç işadamı ödülünü Ege bölgesinde bir çok alanda ön planda olan AKP Kurucularında Hayrullah Solmaz in oğlu “Mehmet Solmaz” aldı.


-2023 Yılın en iyi Çıkış yapan yerel gazete ödülünü 5 yerel Gazeteyi aynı anda Halkla buluşturan “Yusuf Arslan’a” gitti.
-2023 Yılinin en iyi Girişimci ödülünü İzmir ve Aydın’nin önemli işadamı İsmail Taş’a taktım edildi.
-2023 Yılının Onursal ödülü Turkiyenin en büyük aşireti Celali aşireti Aydın Başkanı Vedat Kıyak’a taktım edildi.
-2023 Ylinin En iyi cafe işletmeci ödülü Manisadan , Yunus Emre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Cercinin Elinden “Yiğit Emre Soyluya ” taktım edildi.

Hasan Dünyada ödüllerinin 2023 yılına damga vurduğunda Bahseden Yapımcı- Yönetmen ve Program’in Sunucusu Hasan Ege 2024 Yılında Bu ödülleri dünya genelinde hakkedenlere taktım edilecegini söyledi.Dunya genelinde Hasan Dünyada programını Alt yazı ile tüm dünyada izletmeyi 2024 yılında planladıkları dile getirdi.