EDİTÖRDENEditördenEKONOMİEkonomi

IPS 2024 Dubai’de başladı…

IPS 2024 Dubai’de başladı…

 

Birleşik Arap Emirliklerinin Dubai Dünya Ticaret Merkezi, bugün başlayan IPS 2024 Dubai BAE Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı 29 Şubat 2024’e kadar devam edecek.

International Property Show (IPS), yerel ve uluslararası emlak piyasaları için Orta Doğu’nun En Büyük Emlak Satış Platformu olarak değerlendirilen Bu premium platform, yatırımcılara özel fırsatlar sunuyor. Geliştiricilerin proje tekliflerini çok daha düşük fiyatlarla satmalarını sağlayacak ve çok çeşitli mülkleri keşfetmek isteyen mülk arayanlar için cazip bir fuar olarak değerlendiriliyor.

International Property Show, Dubai, Mısır, Suudi Arabistan ve GCC’de interaktif etkinlikler düzenliyor. Bu fuar ile, En son emlak trendlerini tartışılan, yatırımcılara yeni yollar açılıyor ve yatırım topluluğunun bir parçası haline getiriyor.

 

Avrasya haber ajansına bilgi veren fuar yetkilileri, “IPS, uzun vadeli müşteri ilişkileri kurmak ve karlı iş fırsatları sunmak için çeşitli sektörlerden birinci sınıf gayrimenkul katılımcılarını bir araya getiriyor. Bütünsel bir platform olarak, küresel gayrimenkul endüstrisindeki en son trendler ve olaylar hakkında kristal netliğinde bir fikir edinmeye yardımcı olur’dedi.

 

Fuara iştirak eden firmalarla, Tüm gayrimenkul ihtiyaçları ve talepleri etkin bir şekilde karşılanıyor.  Dünya çapında beğenilen bir emlak fuarı olan IPS, mükemmel gayrimenkul fırsatlarına tanık olabileceğiniz ve bunlara erişmenize yardımcı oluyor. Çok çeşitli gayrimenkul caddelerinde çığır açan emlak işlemleri gerçekleştirmek için IPS Dubai’de sergileniyor.

BAE Fuarı, Dubai Fuarı, Sharjah Fuarını ilk gün: 20,089 Ziyaretinin ziyaret ettiği bildiriliyor.

İstanbul Ticaret Odası (İTO) Fuar ile ilgili olarak  fuar alanında  metre kare bedeli olarak1500 dolar, minumum stand alanı  olarak 9 metre kare belirlenmişti.

27-29 Şubat tarihleri ​​arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezi'nde düzenlenen Uluslararası Emlak Fuarı'nda (IPS) bizi ziyaret edin!

 Küresel emlak piyasasını aşağıdakilerle keşfedin:

 🔹 45 ülkeden katılımcı
 🔹 Emirlikler, Suudi Arabistan, Türkiye, İspanya, Hindistan, Pakistan ve Gürcistan'dan ülkeler için pavyonlar.
 🔹Emlak derneklerinin başkanlarıyla buluşma
 🔹Emlak konferansı aracılığıyla en iyi konuşmacılardan bilgi edinin