TURİZMTurizm

İşbirliği anlaşması

UMMANLI TOURİSM ACENTASI İLE ULUBAY TURİZM İŞBİRLİĞİ

Umman’ın en büyük turizm şirketlerinden Departures for Travel and Tourism firması,

Trabzon merkezli yurt içi ve yurt dışı turizm alanında faaliyet gösteren Ulubay Turizm ile işbirliği anlaşması imzaladı.

Arap Yarımadasının nüfusu 5 milyona yaklaşan devleti Umman’nın turizm alanında faaliyet gösteren Departures for Travel and Tourism firması, Doğu Karadeniz ve Türkiye’nin en güvenilir yenilikçi firmalarından Ulubay Turizm ile, 2024 ve 2025 yılı turizm faaliyetleri, transfer, tur, hotel, villa vb. alanlarda işbirliği anlaşması imzaladı.

Ulubay Turizm merkez ofisinde Ulubay Turizm sahibi İsmail Ulubay ve Umman’lı Departures for Travel and Tourism firması sahibi arasında imzalanan anlaşma çerçevesinde, Umman’lı misafirlerin ülkemizde ve Doğu Karadeniz Bölgesinde en güzel şekilde misafir edilmesi planlanıyor.

5 milyona yaklaşan nüfusu ile Umman ya da resmi adıyla Umman Sultanlığı, güneybatı Asya’da, Arap Yarımadası’nın güneydoğu kıyısında yer alan Arap ülkesi. Kuzeybatıda Birleşik Arap Emirlikleri, batıda Suudi Arabistan, güneybatıda ise Yemen ile sınır komşu.

Ulubay Turizm sahibi İsmail Ulubay tarafından, Ummanlı turizm şirketlerinden Departures for Travel and Tourism firması sahibine Doğu Karadeniz Bölgesi hakkında bilgi verilerek, tarihi, doğal ve turistik yerler ziyaret edildi. İki acenta arasındaki işbirliği anlaşması sonrasında, belge ve hediye takdimi yapıldı.